Szkolenia Menedżerskie

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i popraw umiejętności menedżerskie swoich pracowników, a zwiększysz efektywność i motywację do pracy całego zespołu. Z nami zbudujesz również silną markę osobistą pracodawcy i eksperta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno szkolenia z tradycyjnie pojmowanego zarządzania zespołem (Szkolenie EFEKTYWNY MENEDŻER), jak i z budowania pozycji lidera w grupie (Szkolenie TEAMLEADER. LIDER NIEMALOWANY). 

Prowadzimy również szkolenia z zakresu zarządzania strategicznego, z dużym naciskiem na ćwiczenie umiejętnej komunikacji na linii firma-klient, firma-kontrahent, czy pracodawca-pracownicy (Szkolenie ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE). Jako usługę uzupełniającą typowe umiejętności zarządzania firmą i pracownikami proponujemy szkolenia ze świadomego budowania marki firmy i przedsiębiorcy (Szkolenie BRAND BUILDING)

Korzyści ze szkolenia

Ćwiczenia praktyczne

Szkolenia z logiem „Warto Szkolić”, to duży nacisk na ćwiczenia praktyczne, w tym realizowane na podstawie konkretnych przykładów z firmy klienta.

Wartościowa wiedza

Nasi trenerzy to praktycy i szkoleniowcy z długoletnim doświadczeniem – przekażą wartościową, przydatną w codziennej pracy wiedzę, a dzięki dziesiątkom zrealizowanym szkoleń umiejętnie zaangażują w zajęcia.

Szkolenia dofinansowane

Jako firma szkoleniowa napiszemy, złożymy wniosek o dofinansowanie i pozyskamy środki na szkolenie. Usługa jest zupełnie bezpłatna.
Pomagamy w pozyskaniu środków na sfinansowanie kursu w ramach BUR (Baza Usług Rozwojowych), KFS (Krajowego Funduszu Szkoleniowego) oraz Akademii Menadżera MŚP