Akademia Menedżera

Z nami jest to możliwe – uczymy, pokazujemy, inspirujemy. Po naszej Akademii będziesz potrafił przeprowadzić szkolenie od A do Z.

Jesteśmy trenerami biznesowymi z ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą razem pracowaliśmy przy projektach takich jak: Akademia menadżera, Szkolenia biznesowe dla młodych przedsiębiorców.
Od wielu lat szkolimy na zajęciach indywidualnych osoby pragnące być trenerem, pokazujemy jak się przygotować do zawodu, uczymy pokazujemy jak być  trenerem – szkoleniowcem pełnym pasji do swojej pracy. Spędziliśmy razem tysiące godzin prowadząc szkolenia

W naszym szkoleniach korzystamy z zasady Pareto, czyli 20 % czasu szkolenia to wiedza teoretyczna natomiast 80% czasu to wiedza praktyczna jak również zadania, case study bazujące na praktyce. Prowadzenie takich zajęć pomaga uczestnikom w zdobyciu realnych umiejętności, dzięki którym zwiększają swoje kompetencje w pracy z dorosłymi.

Na zakończenie Akademii Trenera uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończeni Akademii Trenera jak również Zaświadczenie o nabyciu nowych kompetencji zawodowych.
Niniejsze dokumenty uprawniają do świadczenia usług szkoleniowych na terenie całego kraju.

Program szkoleniowy został przygotowany przez certyfikowanych specjalistów, którzy są praktykującymi trenerami i coachami z wieloletnim doświadczeniem. Zakres tematyczny stawia przede wszystkim na nabycie praktycznych umiejętności.
Każdy kursant będzie umieć stworzyć od A do Z szkolenie w wybranym zakresie tematycznym.

W cenie zawarte są uczestnictwo w zajęciach, Cetryfikat Akademii Trenera, Zaświadczenie o nabyciu nowych kompetencji, materiały dydaktyczne, pakiet 20 gotowych narzędzi do użycia w pracy każdego trenera, indywidualne wsparcie, kontakt email z trenerem – możliwość pomocy i wsparcia ze strony trenera na każdym etapie pracy kursanta podczas przygotowania się do zadania końcowego.

Doskonała atmosfera, dobra energia w powietrzu oraz entuzjazm gwarantowane, dodatkowo kawa, słodkie przekąski i lunch w cenie.