Szkolenia sprzedażowe

Współcześni Klienci są bardziej wymagający oraz posiadają lepszą świadomość swoich potrzeb i oczekiwań. Dodatkowo, konkurencja sklepów internetowych sprawia, że utrzymanie sprzedaży na dotychczasowym poziomie wymaga wdrażania nowych, skuteczniejszych narzędzi.

Firma „ Kompleksowe usługi” wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując szkolenia prowadzone przez praktyków sprzedaży z wieloletnim doświadczeniem, stale pogłębiającymi wiedzę o najnowsze trendy w branży (profile naszych trenerów znajdziesz tutaj). 

Z nami poprawisz umiejętności sprzedażowe swoich handlowców, zwiększając ich efektywność i profesjonalizm w obsłudze klienta. Pamiętaj, że dobrym handlowcem się stajesz, nie rodzisz.

Korzyści ze szkolenia

Wzrost kwalifikacji

Pracownicy uczestniczący w naszych szkoleniach sprzedażowych zdobędą narzędzia niezbędne do rzetelnej obsługi klienta i będą w stanie tworzyć i utrzymywać długofalowe relacje z klientem. ​

Personalizacja ćwiczeń

Dodatkowym atutem prowadzonych przez nas zajęć jest nacisk na praktyczną wiedzę i silna personalizacja spotkań

Analiza pracy sprzedawców

ćwiczenia dla uczestników opieramy na analizie pracy sprzedawcy w ich własnym sklepie.

Skuteczność

Szkolenia w branży sprzedażowej to podstawa, a najskuteczniejsze to te, które analizują dotychczasowe błędy pracowników i dostarczają propozycje ich szybkiej naprawy.

Szkolenia dofinansowane

Jako firma szkoleniowa napiszemy, złożymy wniosek o dofinansowanie i pozyskamy środki na szkolenie. Usługa jest zupełnie bezpłatna.
Pomagamy w pozyskaniu środków na sfinansowanie kursu w ramach BUR (Baza Usług Rozwojowych), KFS (Krajowego Funduszu Szkoleniowego) oraz Akademii Menadżera MŚP