Szkolenia transportowe

Branża transportowa w Polsce nieustannie się rozwija. Każdy, kto zna rynek, wie jak dynamiczne są jego zmiany, szczególnie w przepisach prawnych.

„Warto Szkolić” wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów, w zakresie szkoleń, tak aby tematyka czasu pracy kierowców, czy wszelkie nowelizacje ustaw prawnych nie miały przed Państwem tajemnic.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń transportowych – są one przeznaczone zarówno dla właścicieli firm jak i dla pracowników.  Przewidzieliśmy także specjalne szkolenia dla kierowców, np. z zakresu obsługi  tachografów.

Korzyści ze szkolenia

Znajomość aktualnych przepisów prawa

Dowiecie się jak zmiany w prawie wpłyną na Wasze dotychczasowe obowiązki.

Znajomość terminologii branżowej

Zapoznamy Was ze wszystkimi terminami specjalistycznymi, abyście mogli jeszcze lepiej organizować pracę w Waszej firmie.

Kompendium wiedzy o transporcie nienormatywnym

Każdy, kto ma styczność z branżą transportową, wie, jak problematyczny może być transport nienormatywny. Sprawimy, że będziecie ekspertami w tej dziedzinie.

Formalności w pracy kierowców

Jak rozliczać czas pracy w święta a jak w dni powszednie? Jakie normy obowiązują? Tego wszystkiego dowiecie się ze szkolenia.

Obsługa tachografów od A do Z

Dowiecie się wszystkiego o obsłudze tachografów.​

ICOTERMS – co to jest?

Zaznajomimy Was z pojęciem Icoterms oraz szczegółowo omówimy wszystkie reguły.

Szkolenia dofinansowane

Jako firma szkoleniowa napiszemy, złożymy wniosek o dofinansowanie i pozyskamy środki na szkolenie. Usługa jest zupełnie bezpłatna.
Pomagamy w pozyskaniu środków na sfinansowanie kursu w ramach BUR (Baza Usług Rozwojowych), KFS (Krajowego Funduszu Szkoleniowego) oraz Akademii Menadżera MŚP