Referencje

Szkolenie z zakresu: Certyfikacji

Dziękujemy bardzo za zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia z zakresu prawidłowego przygotowania i prowadzenia dokumentacji w naszej firmie. Wszelkie kwestie związane z dokumentami do tej pory wydawały się nam niezwykle skomplikowane i trudne, jednak po tym szkoleniu całkowicie zmieniliśmy swoje podejście. Wszystko zostało nam jasno i przejrzyście wyjaśnione. Uznanie należy się nie tylko za przygotowanie merytoryczne, ale także za organizacje. Komfortowa sala oraz liczne materiały, które otrzymaliśmy spowodowały, że czas spędzony na szkoleniu minął nam szybko i jednocześnie bardzo efektywnie.

Szkolenie z zakresu pozyskiwania funduszy europejskich.

Polecam usługi Pani Kamili reprezentującej firmę KOMPLEKSOWE FINANSE. Doskonały kontakt, bardzo rzetelna i fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do zlecenia sprawia, że współpraca to czysta przyjemność.Szkolenie przeprowadzone w ciekawy sposób.  Jeszcze raz gorąco polecam. 

Szkolenie z z zakresu otwarcia swojej firmy.

 Pani Kamila pomagała mi przy wniosku na środki z Unii Europejskiej na rozpoczęcie działalności.  Przeprowadziła  mnie podczas szkolenia przez cały proces uzyskania dotacji, otwarcia firmy oraz pozyskania pierwszych zleceń. Komunikacja bardzo dobra, zawsze odpowiada na tel. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim firmę!

Szkolenie z zakresu sprzedaży, technik sprzedaży.

Odbiorcami szkolenia były moje pracownice, ale udało mi się dojechać na szkolenie o godzinie 15 i uczestniczyć w części szkolenia. W pierwszej części po wiedzy teoretycznej Moje dziewczyny zaczęły również cześć praktyczną z trenerem ( wtedy dojechałam). Najważniejsze dla mnie było miejsce szkolenia, a był to sklep , który prowadzę. Zakładając szkolenie o tematyce techniki sprzedaży założyłam , że szkolenie koniecznie musi się odbyć w moim sklepie. Tak też było. Dzięki temu podczas szkolenia przychodziły jak w zwykły dzień ich pracy klienci i od razu uczyły się nowych metod sprzedaży. Podczas szkolenia trener pokazał nowy wygląd sklepu. Po tym jak przyszła na miejsce szkolenia , do mojego sklepu, w pierwszym momencie nie wiedziałam gdzie jestem a co najważniejsze bo pytaniach kierowanych do klientów uzyskiwałam same pozytywne opinie: ” inaczej”, „Jejku jak tu przestronnie” , „Jakiś większy ten sklep „. Wszystkie sposoby pokazane przez trenera i zakres wiedzy merytorycznej przekazany , w materiałach, który również dostałam był dopracowany i godny polecenia. Chciałabym dodać jeszcze to, iż trener przeszkolił również mnie jako szefa na co mam zwracać uwagę wchodząc na chwile do sklepu , aby moje pracownice zwiększały sprzedaż w sklepie. Jestem zachwycona !
 

Szkolenie z zakresu budowania marki osobistej

Profesjonalna firma znająca się na tym co robi. Jestem zadowolona z oferowanych usług i z czystym sumieniem mogę polecić Panią Kamilę.